ZARZĄD

JUSTYNA JANKOWSKA - prezes

W trzecim sektorze działa odkąd ukończyła 16 lat. W metodzie projektowej odnalazła sposób na rozwiązywanie różnorodnych problemów społeczności w której mieszka, a w szczególności tych dotyczących młodzieży i matek małych dzieci. W naszej organizacji Justyna pisze projekty, które często znajdują się na wysokich miejscach list rankingowych.

MAŁGORZATA LUDWISZEWSKA - wiceprezes

To wulkan energii, który zaraża innych swoim niezwykłym poczuciem humoru. Jest mocnym filarem, który wspiera nasze stowarzyszenie we wszelkich kwestiach organizacyjnych. Gosia w SMGP współpracuje także z grupami młodzieżowymi i pomaga w planowaniu i realizacji przez nich własnych inicjatyw.

PRZEMYSŁAW JANKOWSKI - skarbnik

Jest w naszym stowarzyszeniu specjalistą od TIK oraz wszelkich kwestii związanych ze sprzętem. Jak na skarbnika przystało, bacznie pilnuje budżetu organizacji oraz koordynuje projekty. Każdego lata organizuje z młodzieżą kino plenerowe na plaży oraz wyjazdy integracyjne.

ALEKSANDRA GORAL

Interesuje ją rozwój i wspieranie najmłodszych mieszkańców naszej społeczności. Śledzi alternatywne metody nauczania oraz szkoli się w tym zakresie, by zdobytą wiedzę przekładać na praktykę w swojej codziennej pracy. Ola zasiada w komisji rewizyjnej naszego stowarzyszenia.

Jola

JOLANTA SKONIECZKA

Ma doświadczenie w prowadzeniu NGO oraz w realizacji projektów. Pomaga w kwestiach formalnych i jest drugim okiem podczas pisania projektów. Uwagi i sugestie Joli są zawsze na wagę złota!

AMELIA ZARZECZNA

Jest stowarzyszeniowym ekspertem od tłumaczeń. Jej mocną stroną jest dobra znajomość języka angielskiego, który bardzo lubi. Amelia pomaga w organizacji wymian międzynarodowych, w których sama chętnie uczestniczy.