Udział w wymianach miedzynarodowych

Jesteś kreatywny, otwarty i lubisz poznawać nowych ludzi? Chcesz rozwijać swoje kompetencje, umiejętności językowe oraz rozwinąć skrzydła?  Zapraszamy do udziału w międzynarodowych wymianach młodzieżowych! Rekrutacja trwa do 31 maja!

Poniżej przedstawiamy szczegóły spotkań, które organizujemy w nadchodzącym czasie:
– WYMIANA POLSKO-UKRAIŃSKA odbędzie się w Pałacu Victoria w Mgowie w dniach 17-21 czerwca 2024 r. Poszukujemy 8 uczestników w wieku od 16 do 30 lat. Jest to wymiana o tematyce historycznej, skierowana do młodzieży z województwa kujawsko-pomorskiego.
– WYMIANA POLSKO-NIMIECKA odbędzie się w ośrodku wypoczynkowym w Osieczku w dniach 30 czerwca – 5 lipca 2024 r. Poszukujemy 16 uczestników w wieku od 12 do 17 lat. Jest to wymiana o tematyce zero-waste, skierowana do młodzieży z gminy Płużnica.
– WYMIANA WŁOSKO-TURECKO-RUMUŃSKO-POLSKA odbędzie się na Barbarce w Toruniu w dniach 23-27 lipiec 2024 r. Poszukujemy 5 uczestników w wieku od 18 do 30 lat. Jest to wymiana o tematyce ekologicznej, skierowana do młodzieży z województwa kujawsko-pomorskiego.

Ważna informacja! Możesz wziąć udział w rekrutacji do wszystkich wymienionych wyżej wymian poprzez wybór priorytetów. Rekrutacja odbywa się za pośrednictwem formularza internetowego: https://forms.gle/TYBCDGhNoXCKAnRn9